Ubytování

Kapacita ubytovacího zařízení je 39 lůžek a slouží pro ubytovací služby s celoročním provozem. 

Ubytovací zařízení sestává z 20 pokojů z nichž je:
- devět dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový o ploše 12,6m2, SV 2,75m, které jsou vybaveny ledničkou, rychovarnou konvicí, umyvadly s tekoucí vodou, lůžky s úložným prostorem, šatní skříní, stolem se dvěma židlemi a nástěnným věšákem. Všechny pokoje jsou přirozeně odvětrány a osvětleny okny, umělé osvětlení zajišťují stropní elektrická svítidla. Podlaha je provedená v dlažbě, stěny jsou čistě vymalovány. Pro tyto pokoje jsou k dispozici 2 společná hygienická zařízení, která sestávají z koupelny, ve které jsou umístěny tři sprchové kouty, tři WC, pisoár a umývadla s tekoucí vodou. Společná kuchyň s jídelním koutem je vybavena kuchyňským dřezem s teplou a studenou vodou, omývatelnou pracovní plochou, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, elektrickým dvouvařičem a mikrovlnou troubou. 
Dodávka teplé užitkové vody je zajištěna průtočným plynovým ohřívačem, který je umístěn v kotelně a slouží pro celý objekt penzionu nepřetržitě. 

- deset apartmánů, z nichž je jeden jednolůžkový o ploše 16,6m2, SV 2,75m, šest dvoulůžkových o ploše 25,7m2, SV 2,75m a tři třílůžkové o ploše 26,5m2, SV 2,75m. Tyto apartmány jsou přirozeně odvětrány a osvětleny okny, umělé osvětlení zajišťují stropní elektrická svítidla. Podlaha je provedena v dlažbě, stěny jsou čistě vymalovány. Pokoje mají vlastní hygienické zařízení a kuchyňskou linku. Kuchyňská linka je vybavena dřezem s teplou a studenou vodou, omývatelnou pracovní plochou, elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, jídelním stolem s potřebným počtem židlí a kuchyňským nádobím. 
/ Hygienické zařízení je odvětráno ventilátorem a sestává se ze sprchového koutu, WC, umývadla s tekoucí vodou, nástěnného věšáku, koše na odpadky a poličky se zrcadlem.